- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

>> Blog in English - Here <<


Navštiv mého mazlíčka - ZDE

Chceš spřátelit?? - ZDE

Reklamy - ZDE

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

30 Seconds To Mars

MTV Video Music Awards

27. srpna 2013 v 15:26 | Misella
Rok 2013 už zná své vítěze. Tenhle rok to vyhrál na plné čáře Justin Timberlake! Dostal ocenění za videoklip roku, nejlepší režije a střih + taky získal Cenu Michaela Jacksona..

Ale mimo jiné se taky umístili moji miláčci - 30 Seconds To Mars. ♥ Získali ocenění za nejlepší rockové video a to s videoklipem "Up In The Air".


30STM - Do Or Die

9. srpna 2013 v 19:28 | Misella
Před pár dny vyšel klip k písni "Do Or Die" z nového alba LOVE LUST FAITH + DREAMS. Když jsem to video viděla, úplně mě dojalo :) Kapela 30 Seconds To Mars píše svůj příběh... a já ho prostě žeru :D

Zajímavosti o Jaredovi

3. srpna 2013 v 13:13 | Misella
Článek, který byl kdysi v časáku. Přiznám se, že některé věci jsem nevěděla ani já :D

↓↓ Klikni na obrázek pro zvětšení ↓↓

Jared Joseph Leto

2. srpna 2013 v 11:58 | Misella
Americký herec a zpěvák, frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars.

Studoval střední školu Flint High School, kterou nedokončil. Střední školu dokončil na Emerson Prepatory School. Poté se snažil studovat obor malířství na Univerzitě umění v Philadelphii. Z této školy byl díky zájmu o filmové umění přeložen na newyorskou Universitu umění a filmu, kde studoval režisérství. V té době režíroval krátký film Crying Joy (Radost v slzách). V 21 letech se přestěhoval do Kalifornie, kde vystupoval v seriálech Tábor u Wilderů a Skoro doma.

Mezi jeho první významné role patří úloha o Jordana Catalana v seriálu My So-Called Life, kde si zahrál po boku Claire Danesové. Od poloviny 90. let se však objevuje pouze na filmovém plátně a to zejména ve vedlejších rolích.


Zatím největší filmovou příležitost dostal v titulní postavě legendárního amerického vytrvalce Stephena Prefontainea, který obsadil čtvrté místo v běhu na 5000 metrů na mnichovské olympiádě 1972, v životopisném snímku Prefontaine (režie S. James). Jeho bratr Shannon Leto se stal také hercem.

Shannon Leto

2. srpna 2013 v 11:53 | Misella
Narodil se 9.březena 1970 v Louisianě.

Je členem hudební skupiny 30 Seconds To Mars, ve které je jeho postavení bubeník.

Jeho dalšími povoláními jsou: fotograf, herec, muzikant.

Má mladšího bratra Jareda Leta.

Jako herec hrál ve filmech a seriálech : Highway (2002 jako Kid), Sol goode (2001 jako Sol Fan) a Prefontaine (1997) jako Bar Patron.

Hraje na hudební nástroje: kytara, piano, bubny.

Tomo Miličević

2. srpna 2013 v 11:51 | Misella
Narodil se 3. září 1979 v Sarajevu v Bosně.

Je nejmladším členem kapely jako kytarista.

Předtím než se stal jejím členem, byl jejich fanouškem.

Dříve byl členem kapely Morphic.

Jeho původní povolání je kuchař se specializací na svatební dorty.


Měl se stát profesionálním houslistou, předtím než se přestěhoval do Ameriky přál si být v armádě vojákem.

Základní info o kapele 30 Seconds To Mars ;)

1. srpna 2013 v 12:31 | Míša
JARED LETO, SHANNON LETO, TOMO MILIČEVIČ - aktuální složení kapely 30 Seconds To Mars.

Vše začalo, když bratři Jared a Shannon chtěli založit svou kapelu. Byl to jejich velký sen už od dětství. V roce 1998 vznikla kapela v rodinném kruhu. Brali to jako zábavu, ale pak se přidali: Matt Wachter, Solon Bixler a Kevin Drake. Jako skupina podepsali smlouvu s EMI a v roce 2002 vydali první album. Jmenovalo se stejně, jako kapela a to 30 Seconds To Mars. Brzy na to odešli 2 kytaristé z kapely a na jejich místo nastoupil Tomo Miličevič.

V roce 2005 vydali druhé album s názvem: A Beautiful Lie. Při natáčení klipu "A Beautiful Lie" potřebovala skupina 192 pojištění, protože pracovala ve velmi nepříznivých podmínkách a to byla kapela cca 200 mil od polárního kruhu v Gronsku. Když, o rok později, vypustili singl "The Kill", proslavili se po celém světě. Za tuhle píseň byli 2x nominováni na cenu MTV Video Music Award, později vyhlášeno za Video roku a Nejlepší rockové video. Klipem s názvem "From Yesterday" se stali: První americká rocková kapela, která kdy natáčela v Číně. Album A Beautiful Lie bylo vydáno již v lednu 2007 jako platinové a to za prodej více než milionu kopií. Ještě tenhle rok nečekaně odešel z kapely Matt Wachter.
 
 

Reklama