- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

>> Blog in English - Here <<


Navštiv mého mazlíčka - ZDE

Chceš spřátelit?? - ZDE

Reklamy - ZDE

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zážitky v MHD

8. srpna 2013 v 12:22 | Misella |  Téma týdne
Tyhle zážitky se staly cestou do školy (nebo ze školy):

1) Když jezdím do škloy, většinou stojím, protože je nás tam moc. Když jsem takhle jednou stála, kousek ode mě, stál kluk. Byl to docela exot, vyznával metal, takže si umíte představit černé oblečení a piersingy. Řidič byl docela rychlý, ale skočila mu červená na semaforu. Prudce zastavil a já se neudržela. Sletěla jsem právě na toho kluka. Ten mi samozřejmě vynadal a všichni v BUSE se začali smát.


2) Jednou byl BUS tak přecpaný, že jsme byli na sobě namačkaný, jak sardinky. Předemnou kámoška a za mnou docela hezký kluk. No jenže co by to bylo za cestu, kdyby se nic nedělo. Řidič opět prudce zabrzdil. Kámoška spadla na mě, já na kluka a tak to šlo dál. Bylo to jak padající domino. Jenže když bus jel, tak jsme se nemohly ani zvednout. Všichni na sobě leželi. Bylo to bocela nepříjemné, bolelo to. Takže asi další minutu jsem ležela na tom klukovi. Když jsme se na sebe koukli, začali jsme se smát. Hned další zastávku (po minutě) jsme se všichni mohli znovu stoupnout.

3) Jeli jsme ze školou na výlet vlakem a kámošky si daly nohy na sedadlo (Já taky, ale když jsem viděla průvodčího sundala jsem je). Když došel průvodčí, řekl: "Tak holky, dělá to 200kč." "Ale my jsme tu ze školou, takže to máme zaplacený." dodala kámoška. "To je, ale za ty nohy na sedadle" Holky to musely zaplatit pokutu. Když odešel, kámoška byla tak nasraná, že si dala nohy zpátky na sedadlo a řekla "Šak jsem si to zaplatila."

4) Jeli jsme s rodinou vlakem na výlet, ale všude bylo plno. Tak jsme vlezli do kupéčka za nějakým klukem. Bylo docela vedro, takže nebylo divu, že nemá triko, ale on neměl ani boty!! Když odcházel, tak nám řekl: "Nazdar!" (Bylo mu asi 17?)

Taky máte tak šílené zážitky?? :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 9. srpna 2013 v 9:35 | Reagovat

Páni, ty máš teda zážitky :-D
Já mám jen jeden, taky dobrej, z vlaku, ale těm tvým se to nevyrovná :-D
Zvlášť ta druhá, už si představuju, jak na sobě všichni leží ;DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama