- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

>> Blog in English - Here <<


Navštiv mého mazlíčka - ZDE

Chceš spřátelit?? - ZDE

Reklamy - ZDE

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Reality

8. února 2013 v 14:26 | Míša |  Téma týdne
Realita nebo sen? Spíš sním o nemožném, než abych se probrala a žila svůj život. Mám prostě slabou vůli, pořád si říkám: "Měla bych už ze sebou něco dělat!", ale pak to neustále odkládám. Pořád jen sním a myslím si, že to časem příjde samo, ale tím to jen oddaluji.. Závidím holkám a sama nic nedělám, proto jsem se zamyslela. Pomyslela jsem si, že by bylo fajn, kdybych už začala s tím něco podnikat. Poslední měsíce jsem padala neustále dolů, ale zdá se, že jsem narazila na dno, odrazila se a zase stoupala víš a víš. Snažím se a cítím se mnohem líp. Začala jsem se zlepšovat chováním, ale i vzhledem. Beru věci z jiného pohledu a našla jsem v sobě nového koníčka. Začala jsem kreslit.


Zrovna minulý měsíc zkončily moje taneční. Poslední lekce jsem byla úpně vynervovaná, protože mě čekaly závěrečné. Nacvičovali jsme polonézu a já neměla partnera (jako dalších 10 holek). Ani se moc nedivím, protože jsem hodně zamlklá někdy až plachá. Nervila jsem z toho, ale naštěstí se našel kluk z první skupiny, který byl ochotný. V den závěrečných tanečních bylo vše dokonalé.. Možná i díky tomu, že jsem vyhrála to, že mě namalují a načesají. Vypadala jsem krásně, jako nikdy dřív. Nikdo mě nepoznal, jak mě proměnily (asi to bylo i tím, že jsem na sobě neměla brýle). Polonézu jsme zvládli bez jediné chybičky a prezentační tance byly taky na výbornou. Ten večer pro mě chodilo tanečníků :D a moje nohy byly rády, že došly domů.

Asi proto jsem se změnila, našla jsem své nové já. Nové já, které se mi líbí. Změnil se mi sen v realitu a jsem za to šťastná..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chovzvirat chovzvirat | Web | 8. února 2013 v 14:41 | Reagovat

Píšeš krásně... Povedený článek :)

***
www.chovzvirat.blog.cz

2 iheart-hemulkaxutebow iheart-hemulkaxutebow | E-mail | Web | 10. února 2013 v 15:28 | Reagovat

Pekný článok :) A mimochodom máš krásny blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama